MENÜ
  • Bizi Arayın 0532 522 7675

  • Çalışma Saatleri 08:00 - 20:00

  • E-posta info@avsarparakasalari.com

Avşar Çelik Para Kasaları Blog'u

Dijital Kasalar

DEĞERLERİNİZ DİJİTAL KASALAR İLE GÜVENDE!

03 Eylül 2016

Kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı çelik kasalarımız ile en değerli eşyalarınızı saklıyoruz. Gerektiğinde dosyalarınızı, gerektiğinde mücevherlerinizi ve hatta gerektiğinde ise silahlarınızı olası tehlikelere karşı güvende kalmalarını sağlıyoruz!

Devamını Oku...
Otel Emanet Kasaları

MİSAFİRLERİNİZİN BİRİKİMLERİ BİZİMLE GÜVENDE

31 Ağustos 2016

Otelinize konaklamaya gelen misafiriniz size, otelin emanet kasasına koymanız için değerli bir eşyasını verdiğinde tereddüt mü ediyorsunuz? Otelinize gelen misafirlerinizin, en özel ve kıymetli eşyalarını güvenle saklıyoruz!

Devamını Oku...
ev tipi para kasaları

EVİNİZDEKİ HAZİNE ÇELİK KASALAR

28 Ağustos 2016

Birikimlerinizin yanı başınızda bulunması kendinizi ve birikimlerinizi güvende hissetmenize yardımcı olur. Çelik kasaların farklı ortamlarda kullanılan farklı modelleri olduğunu belirtmek gereklidir.

Devamını Oku...
çelik para kasaları

BİRİKİMLERİNİZ AVŞAR PARA KASALARI İLE GÜVENDE KALSIN

25 Ağustos 2016

İnsanlar farklı amaçlar için çalışırlar. Her insan kendi amacına giden yolda yıllarını harcar, her adımda birikimini arttırarak geleceğini planlar. Her adımda birikimlerine baktıkça kendisini güvende hisseder. Peki birikimlerinizin bir anda yok olduğunu düşündüğünüzde neler hissedersiniz? Birikimlerinizi yanı başınızdan hiç ayırmadan güvenle saklamak için çelik kasa kullanabilirsiniz.

Devamını Oku...