Dijital Para Kasaları

Dijital Kasalar ile En Değerli Varlıklarınızı Saklıyoruz

03 Eylül 2016

Kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı çelik kasalarımız ile en değerli eşyalarınızı saklıyoruz. Gerektiğinde dosyalarınızı, gerektiğinde mücevherlerinizi ve hatta gerektiğinde ise silahlarınızı dahi özenle koruyoruz, olası tehlikelere karşı güvende kalmalarını sağlıyoruz!

Avşar Para Kasaları olarak geliştirdiğimiz çelik kasalar ile evde, ofiste, otelde veya hastanede değerli varlıklarınızı her türlü olası tehlikeye karşı koruyoruz. Yangın, hırsızlık gibi olası durumlara karşı özenle ürettiğimiz çelik dijital kasalar dayanıklılığı ile ön plana çıkıyor. Müşterilerimiz için dayanıklı ve kaliteli ürünün yanı sıra, güven hizmeti sunuyoruz. Onları günlük yaşamlarındaki huzursuzluktan kurtarıyor ve güvenlerini boşa çıkarmıyoruz! Değerli eşyalarınızın emniyetini sağlamak için sizlere dijital çözümler sunuyoruz. Geliştirdiğimiz dijital kasalar ile her anınızda yanınızdayız.

Farklı renk ve farklı ebatlardaki dijital kasalar sayesinde gözünüz arkada kalmayacak

Dijital kasalarımız iki farklı koruma yöntemine sahip. Hem ayarlanabilir elektronik şifre ve hem de mekanik anahtarla koruduğumuz dijital kasalarımızın farklı renk ve ebatları da mevcuttur. Siyah, sarı, gri veya pembe… İstediğiniz renkte ve boyutta satın alabileceğiniz dijital kasalar ile en değerli eşyalarınız kimsenin ulaşamayacağı şekilde korunacaktır. Dilerseniz otellerde müşterilerinizin kullanımı için, dilerseniz ofisinizde dilerseniz de evde kişisel eşyalarınızı korumak için tercih edebileceğiniz dijital kasa modellerimiz ile gözünüz arkada kalmayacak. Menkul değerleriniz, evraklarınız, mücevherleriniz ve daha pek çok değerli eşyanız Avşar Para Kasaları ile güvende…

Silahlarınız için de emniyetli kasalar tercih etmelisiniz

Silahlarınız da bize emanet! Yüksek kalite standartlarında ürettiğimiz silah kasalar, oldukça emniyetli ve sağlam yapıya bir sahiptir. Bir adet çift kademeli anahtar, bir adet de tek kademeli emniyet anahtarı bulunan silah kasalarımızın farklı renk ve ebat seçenekleri de mevcut. Tek kapalı şekilde dizayn edilen sağlam kasalarımızdan istediğiniz boy ve renk tercihi yapabilmeniz de mümkün. Ürünümüzün içerisinde bulunan bir adet kilitli çekmece de kullanım sırasında size oldukça fayda sağlayacaktır.

Olası tehlikelere karşı tüm değerli eşyalarınızı güvenle saklıyoruz…

Değerleriniz Dijital Kasalar ile Güvende yazımızdan Ev Tipi Para Kasaları yazımıza gidebilir ya da Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.