Ev - Ofis Tipi Para Kasaları

Evinizdeki Hazine Çelik Kasalar

28 Ağustos 2016

Birikimlerinizin yanı başınızda bulunması kendinizi ve birikimlerinizi güvende hissetmenize yardımcı olur. Çelik kasaların farklı ortamlarda kullanılan farklı modelleri olduğunu belirtmek gereklidir. Her çelik kasa her yerde kullanılmamaktadır. Bunun temel sebebi, kasalarda gizlenen maddi veya manevi unsurların göz önünde bulundurulmasının istenmemesidir. Yani evinizde bulunduracağınız çelik kasa, ev tipi çelik kasa adı verilen modellerden olmalıdır. Bu modeller evlerinize en iyi şekilde uyum sağlayarak gözden ırak bir yerde muhafaza edilebilsin hatta kamufle edilebilsin.

Ev tipi çelik kasa modelleri evinizin farklı odalarına kolayca uyum sağlar. Gizlemek istediğiniz bölümlere kolayca gizleyebileceğiniz özelliklere sahiptir. Farklı ebatlara sahip olsalar da genellikle orta ve küçük boyutlara sahip olmaları kolayca gizlenebilmelerine imkân sağlamaktadır. Evinizde oluşturacağınız gizli bir bölüm veya bölmeye kolaylıkla sığdırabileceğiniz özelliklerdeki ev tipi çelik kasa modelleri kullanıcılarına çeşitli kolaylıklar sunmaktadır.

Dijital veya analog diye tabir edilen şifreleme özelliklerine sahip olan bu modeller güvenli bir şifre oluşturmanız konusunda sizlere yol gösterecektir. Çeşitli şifre kombinasyonları oluşturarak kıymetli eşya ve birikimlerinizi güvenle muhafaza edebilirsiniz.

Çelik kasalar üretiminde kullanılan yoğun çelikten dolayı belirli bir ağırlığa sahiptir. Bu ağırlık dayanıklılığını arttıran en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Ayrıca ağırlığın fazla olması bir yerden taşınmasını veya kaçırılmasını da zorlaştırmaktadır. Hatta ve hatta muhafaza edilecek olan yere montajını yaparak sabitlemeniz de mümkündür.

Ev tipi çelik kasalarda birikimlerinizin yanında, tapu, hisse senedi, döviz, altın gibi bir çok kıymetli ögeyi barındırabilirsiniz. Dilerseniz evinizdeki bölmenize özel olarak çelik kasa üretilmesini tarafımızdan talep edebilirsiniz. Avşar Çelik Para Kasaları ile Sipariş usulü çelik kasa üretimi sayesinde, evlerinizdeki gizli bölmelere tam uyum sağlayan gizli çelik kasalara sahip olabilirsiniz. Ayrıca sadece ebatları değil, model ve renk seçimi gibi çeşitli kombinasyonlar belirleyerek ihtiyaçlarınıza en uygun çelik kasanın hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

Unutmamalısınız ki evinizde bulunan bu kasa sayesinde birikimlerinizden kimsenin haberi olmayacaktır. Çevrenizin birikimlerinizden haberinin olmaması istiyorsanız ihtiyacınız olan çelik kasayı sipariş vererek birikimlerinizi gizleyebilirsiniz. Birikimlerinizin evinizde bulunması ihtiyaç anında kolay ulaşım imkânı da sağlamaktadır. Böylelikle “paraya ihtiyacım olduğunda ne yaparım” gibi sorunlarla uğraşmak zorunda da kalmazsınız.

Evinizdeki Hazine Çelik Kasalar yazımızdan Birikimleriniz Hem Sizinle Kalsın Hem de Güvende Olsun yazımıza gidebilir ya da Avşar Çelik Para Kasaları Blog Sayfası'nı ziyaret edebilirsiniz.