MENÜ
  • Bizi Arayın 0532 522 7675

  • Çalışma Saatleri 08:00 - 20:00

  • E-posta info@avsarparakasalari.com

kuyumcu kasaları döviz ve kuyumcu kasaları çelik para kasaları
Asansörlü kuyumcu kasaları

Döviz & Kuyumcu Kasaları

Hareketli yüzey teknolojisini sahip
Darbe anında kendini kilitleyen kilitleme sistemlerini
Bakım istemeyen  çok özel mekanik sistemi
Siparişe göre iç tasarımı(özel dolap,çekmece vs) 1000mm den 1600 mm ye kadar veya sizin istediğiniz ölçülerde, isteğinize uygun renk ve kilit sistemleri(şife,anahtar,parmak izi)ile üretiyoruz.

Asansörlü Kuyumcu Kasaları

Aşağı ve yukarı  komple  katlanabilen  asansörlü kasalar Aşağı ve yukarı Katlanır  Asansör Vitrinli Kasaların  darbe ve oluşabilecek yüksek basinçlara dayanikli olarak imal edilmektedir.


İstediğiniz boy ve ölçülerde siparisiniz alınır, itina ile yapılır. Bizi aramadan kasa almayiniz
Kalitenin ve uygun fiyatlarin tek adresi: AVŞAR PARA KASALARI

Genel Özellikler

Yeni nesil, bir çok özelliği rogramlanabilen,  döviz kasasıdır 4-6 basamaklı şifre basit ve güvenli kullanım sağlar. Tek tuşla (Lock) otomatik olarak kapanır. Doğru şifre girildiğinde çelik kasanız otomatikolarak açılır.. ADA tarafından onaylanmış epoxy kauçuk tuş takımı, dayanıklılığının yanında, yumuşak yapısı ile uzun tırnak vs ile de kolayca kullanılabilir. hareketli açılır kapanır kapak tutma kolu, mekanizma  açılırken dışarı çıkar ve kilitlenirken içeri girer. Kasa kapalıyken dışarıda hiçbir çıkıntı, kol vs kalmaz.6 farklı kişi tarafından farklı şifre ile kullanılabilir. Krom kaplı tam dolu çelikten yapılmış otomatikhareketli 2- 4  adet kilitleme mili ile tam ve güvenli kilitleme sağlar.Açıldı, Kapandı, Hata, Zayıf Pil ve Bakım uyarıları ekranda izlenebilir.Güvenlik açısından ihtiyaç duyulduğunda, mekanizmanın açılmasına önceden1-99 dakika arası bir duraklama getirilebilir.
Her fonksiyon için sesli uyarılar mevcutturGüvenli kilitleme özelliği. –Kilitleme milleri %100 kilitlendiğinde ekranda “CLOSED” kapalı uyarısı görülebilir.4 hatalı açma girişimi sonunda 15 dakika bloke olur, yeni şifre denemelerini kabul etmez. Acil durumlar için mekanik anahtar ile kasa kullanıcısı, kasasını sadece kendisi açabilir.