Otel Emanet Kasaları

MİSAFİRLERİNİZİN BİRİKİMLERİ BİZİMLE GÜVENDE

31 Ağustos 2016

Otelinize konaklamaya gelen misafiriniz size, otelin emanet kasasına koymanız için değerli bir eşyasını verdiğinde tereddüt mü ediyorsunuz? Tatil, iş toplantısı veya eğitim… Pek çok sebeple otelinize gelen misafirlerinizin, en özel ve kıymetli eşyalarını güvenle saklıyoruz! Konuklarınızın değerli evrakları ve eşyaları, geliştirdiğimiz sağlam kilit sistemli, güvenilir ve dayanıklı otel kasalarına emanet…

Otel işletme konusundaki en büyük endişelerden biridir, müşterinin verdiği emaneti koruyabilmek… Otel misafirinin değerli eşyasını koruma, güvenini boşa çıkarmama çabası çoğu zaman strese sokabilir sizi. Günümüzde hemen hemen her otelde kullanılan, evrak kasa olarak da kullanılabilen çelik kasa sizi bu yükten kurtarabilir. Olası tehlikelere karşı dayanıklı bir yapıya sahip çelik kasa tercih ederek müşterilerinizin güvenini kazanabilirsiniz.

Otellerin Çözüm Ortağıyız

Avşar Para Kasaları olarak geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin güven konusundaki endişelerini gideriyor, onlara çözüm ortağı oluyoruz. Geliştirdiğimiz kasalar ile otel, motel ve benzer nitelikteki tüm konaklama yerleri için güven sunuyoruz. Müşterilerin değerli eşyalarını konakladıkları otele emanet etmelerini ve güven konusunda hiçbir tereddüt yaşamamalarını amaçlıyoruz.

Müşterilerinizin Güvenini Boşa Çıkarmayın

Otel misafirlerinin öncelikli beklentileri güvendir. Güvendikleri bir oteli, ikinci evleri olarak görürler ve en değerli eşyalarını dahi emanet edebilirler. Size ve işletmenize güvenen misafirlerinizin güvenini boşa çıkarmamak için geliştirdiğimiz özel kilit sistemli otel emanet kasalarını tercih edebilirsiniz. Otel ve emanet kasalarımızın iki farklı blok sistemi bulunuyor. Biri 14 gözlü, diğeri sekiz gözlü olan otel kasası bloklarını değişik şekillerde kombine edebilir, bu şekilde ihtiyacınız duyduğunuz kadar otel kasasına sahip olabilirsiniz.

Otel Kasalarımızı Deposit Kilit Sistemiyle Koruyoruz

Gelişen teknoloji ile senkronize biçimde yenilenen kilit sistemlerini takip ediyor, daha sağlam ve güvenilir otel kasası için deposit kilit sistemi kullanıyoruz. Olası tehlikelere karşı önemli evrak ve eşyaları korumak için geliştirilen deposit kilit teknolojisinde, otel kasası bloklarındaki tüm gözler iki anahtarın yanyana gelmesi ile açılabiliyor. Bu çift anahtarlı sistemde, ilk anahtar diğer anahtara kilidin açılması için izin verirken ikinci anahtar da kasaların kilidini açıyor. Tek anahtarla açılamayan bu kasalar olası hırsızlık durumuna, darbeye ve ısıya karşı emanetlerinizi koruyor. Ayrıca otel emanet kasaları içerisinde lastik saklama kutuları da bulunuyor.

İşinizi şansa bırakmayın, bizimle garantiye alın…

Otel Emanet Kasaları için yazdığımız Misafirlerinizin Birikimi Bizimle Kalsın yazımızdan Evinizdeki Hazine Çelik Kasalar yazımıza gidebilir ya da Avşar Çelik Para Kasaları Blog Sayfası'nı ziyaret edebilirsiniz.